Minust / About

Tere, mina olen fotograaf Sigrid Osa. Alustasin pildistamist 2008. aastal kooli fotograafia tunnis.  Fotoeriala võlus mind silmapilkselt. Tänaseks pildistan fantaasia- ja moefotosid, pulma- ja buduaarifotosid, beebiootust ja beebifotosid, perefotosid, üritusi ning portreesid. Meis kõigis on kaks poolt. Minu fotod on tihti kas muinasjutulise hõnguga, külluslikud ja värvilised või vastupidi minimalistlikud ja mustvalged. Eelkõige kõnetavad mind loovad projektid ja sellega kaasnev vastutus. Nimetan end ise pigem fotokunstnikuks kui fotograafiks, sest pakun lisaks pildistamisele ka stilistikat ja õmblen ning meisterdan paljud kostüümid ja aksessuaarid ise. Läbi aastate olen korraldanud hulgaliselt näitusi. Fotograafiat, kujundamist ja stilistikat olen õppinud Kuressaare ametikoolis kunstilise kujundamise, multimeedia kujundamise ja kujundaja/stilisti erialal.

Teised minust

Tahame sind veelkord tänada väga laheda päeva eest!

Minu mehele ka nii meeldis teha midagi teistmoodi ja hullu. Tõsiselt lahedad pildid said. Lasen kindlasti midagi koduseinale suurelt.

Marina Ilves-Muni

Ma olen pilte juba viis korda vaadanud!

Need on niii ilusad! Istun üksi, kõik magavad ja imetlen. Küll on ikka ilus. Veelkord ilus! Aitäh sellise ilusa töö eest!

Marju Tammeorg

Väga kenad pildid!

Oleme rahul ja palju kiitust on tulnud piltide kohta. Aitäh!

Karin Põldsam

UUDISED

Koostööpartnerid

Sigrid Osa background image