Minust / About

Tere, mina olen Sigrid Osa. Fotograaf. Umbes 2008. aastal võtsin kaamera kätte ja võib öelda, et tänaseks ei ole ma seda kordagi käest ära pannud. Pildistan valdavalt inimesi, aga ka loodust. Kõige enam meeldib mulle jäädvustada fantaasia- ja moefotosid ning pulma- ja buduaarifotosid, kuid pildistan ka peresid ja üritusi ning teen portreesid.

Minu pildid on tihti muinasjutulise hõnguga või minimalistlikud. Viimastel aastatel olen aga hakanud aina enam tegema ka sünge alatooniga ülesvõtteid. Lisaks pildistamisele tegelen ma filmimise ja montaaþiga ning töötlen vanu fotosid. Tihti teen oma fotodele ise ka stilistika. Seda enam köidavad mind loovad projektid ja sellega kaasnev vastutus. Fotograafiat olen õppinud Kuressaare ametikoolis kunstilise kujundamise ja multimeedia kujundamise erialal.

Teised minust

Tahame sind veelkord tänada väga laheda päeva eest!

Minu mehele ka nii meeldis teha midagi teistmoodi ja hullu. Tõsiselt lahedad pildid said. Lasen kindlasti midagi koduseinale suurelt.

Marina Ilves-Muni

Ma olen pilte juba viis korda vaadanud!

Need on niii ilusad! Istun üksi, kõik magavad ja imetlen. Küll on ikka ilus. Veelkord ilus! Aitäh sellise ilusa töö eest!

Marju Tammeorg

Väga kenad pildid!

Oleme rahul ja palju kiitust on tulnud piltide kohta. Aitäh!

Karin Põldsam

UUDISED